קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

אורן גרינספן | אדריכלית עצמאית

“במסגרת עבודתי כאדריכלית עצמאית במהלך שלוש שנים, לקוחות הגיעו אלי בעיקר מפה לאוזן ובאמצעות המלצות חברים מהפייסבוק.

אני מודה, שבהתחלה הייתי די סקפטית לגבי שיווק באמצעות פרסום ממומן (PPC), כי במסגרת המקצוע שלי אני מוכרת שירותים מורכבים יותר ולא מוצרים ממשיים כמו בגדים, נעליים או שירותים כמו ביטוח. יחד עם זאת הבנתי, שאני לא יכולה להשאר מאחור ונרשמתי לקורס. מה גם, שבתחילת שנת 2016 הקמתי יחד עם שותפה משרד אדריכלים חדש ששמו “דיאגונל” והטיימינג היה מצוין.

כבר במהלך הקורס יישמתי את הידע והכלים שרכשתי: איך להגיע לקהל היעד שלי (לטרגט) ולאסוף נתונים על לקוחות פוטנציאלים. בעקבות קמפיין, שעשיתי בפייסבוק ובאינסטגרם, הגיעו אלי פניות וגייסתי לקוחות חדשים. הפרסום פשוט עבד והסקפטיות נעלמה כאילו לא הייתה.

את ההצלחה שלי אני זוקפת למרצים המקצועיים ולמתרגל שליווה אותי מידי שבוע במהלך הקורס. חווית הלימוד שלי הייתה מדהימה ואני שמחה שבחרתי בDigitalent , בית הספר של תעשיית הדיגיטל.

רוצים לדעת עוד פרטים?

הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם

מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent

 

בימים אלה, החלטתי להירשם לקורס נוסף, “ניהול תוכן במדיה חברתית”, כדי לרכוש כלים ולשפר את כישורי כתיבת התוכן שלי. תוכן עם ערך הוא כלי משמעותי וחיוני ביותר לבניית מערכת יחסים עם לקוחות פוטנציאלים ולקוחות קיימים. אני בטוחה שאחרי הקורס הקמפיינים שלי יהיו טובים יותר.

אני ממליצה לכל עצמאי, שרוצה להגדיל את ההכנסות של העסק שלו להירשם לשני הקורסים. גם אם אתה לא עושה זאת בעצמך ולוקח שירותיים חיצוניים, חשוב שתבין את השפה הדיגיטלית ותלמד איך זה עובד. הידע יסייע בידך לשווק את העסק בצורה יעילה וחסכונית יותר.”

שינוי גודל גופנים