קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

פזית זיו | Somfy

“לפני למעלה משנה, אחרי עשרות שנים שכיהנתי בתפקידים בחברות בינלאומיות כמנהלת מותג ושיווק בתחום הקוסמטיקה והמזון (לוראל, אסתי לאודר, אינטרקוסמה ומזון התינוקות גרבר) הגעתי לצומת דרכים וקיבלתי החלטה אסטרטגית. אני חייבת לרכוש כלים מקצועיים בתחום הדיגיטל ועלי לעשות זאת באופן מסודר ומעמיק. אמנם הרבה פעמים אנחנו לומדים תוך כדי תנועה, אבל בכל זאת הרגשתי שהידע שרכשתי לא מספיק לי כדי לקבל החלטות. יתרה מכך, הגעתי למסקנה שכל השוק הולך להשתנות ואם לא אתמקצע אמצע את עצמי לא רלוונטית בשוק העבודה.

כל מנהל שיווק היום בישראל ולא משנה באיזה ענף, חייב לרכוש ידע מעמיק בתחום הדיגיטל גם אם הוא לא עוסק בזה באופן ישיר. יותר ויותר חברות מרחיבות את נתח הפעילות השיווקית בדיגיטל ומדובר בניהול של תקציבים מאוד גדולים. מה גם שמגיע מנכ”ל עם ידע בתחום הוא דורש שמנהלת השיווק שלו תהיה בקיאה ותבנה אסטרטגיה דיגיטלית לחברה ואם היא לא מספקת את הדרישות ומדברת באותה שפה היא יכולה למצוא את עצמה מחוץ לחברה.

ל Digitalent, ביה”ס לתעשיית הדיגיטל, נחשפתי באמצעות פרסום שראיתי בפייסבוק. באותו זמן גם הייתי בצומת דרכים וחיפשתי עבודה. החלטתי שמדובר כאן בהזדמנות לעשות שינוי שיאפשר לי לחפש תפקיד מעניין ודינאמי יותר בשוק העבודה כמנהלת שיווק.

רוצים לדעת עוד פרטים?

הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם

מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent

 

בקורס נהנתי ממרצים מקצועיים מן השורה הראשונה והבנתי שעולם חדש עומד להיפתח בפני וזה מאוד ריגש אותי. ההכשרה בתחום העשירה את ארסנל היכולות המקצועיות שלי וחיזקה את הביטחון העצמי שלי.

אחרי שסיימתי את הקורס מצאתי עבודה בחברת Somfy, חברה המייצרת ומשווקת מערכות שליטה ומנועים לתריסי גלילה, וילונות, סוככים ושערי חניה בלחיצת כפתור. בתחילת דרכי בחברה גויסתי להחליף את מנהלת התקשורת השיווקית שיצאה לחופשת לידה. עם הכנסי לתפקיד מצאתי את עצמי משתמשת בידע שרכשתי בקורס ומנהלת  תקציבי דיגיטל גדולים.

הכלים שרכשתי בקורס סייעו בידי להכנס לתפקיד בצורה חלקה והרגשתי שההשקעה הייתה שווה. הרגשתי שאני שולטת בחומר מול ספקים ויכולה לקבל החלטות מקצועיות בתחום. אחרי חצי שנה התקדמתי לתפקיד של מנהלת שיווק ופיתוח עסקי של החברה ובמסגרת תפקידי אני עובדת בין היתר גם מול מנהלים בחו”ל שחיים ונושמים דיגיטל.

 

השיווק והפרסום הדיגיטלי הוא מאוד מדיד ואני מפיקה ממנו את המקסימום לטובת צרכי החברה. בסופו של דבר, המעסיקים שלי מודדים את ההצלחה שלי במונחים של עלות תועלת ואם אני מצליחה לחסוך לחברה עלויות ולהביא תוצאות, דיינו.

היחס האישי והשירות המקצועי שקיבלתי במהלך תקופת הלימודים מלווים אותי גם בימים אלה. Digitalent הוא לא עוד ביה”ס ללימוד מקצועות הדיגיטל, בשבילי הוא משפחה.”

 

שינוי גודל גופנים