קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

תומר קינן | Simmons

“כשסיימתי את השירות הצבאי מצאתי את עצמי עובד כשכיר בענף הבניה בעיקר בעבודות פיזיות, אבל גם כמנהל פרויקטים, שגם שם נדרשה למעשה עבודה פיזית. ניצני היזמות החלו לצוץ כבר כשהייתי בן 25, כשהחלטתי לייבא קונסטרוקציות למבנים בישראל. אני אוהב אתגרים ובעיקר להתמודד עם הפחדים שלי ולכן החלטתי להרחיב את פעילותי בענף הבנין ולהתנסות בעבודות גובה כמו סנפלינג. לאחר תקופה ארוכה שהתמקדתי בעבודות פיזיות שוחקות הבנתי שהגיע הזמן לשינוי וזה הזמן לעבור לאתגר הבא. כך מצאתי את עצמי עובד בשוק ההון במשך שמונה חודשים. בין עבודה לעבודה בדרך גם הייתה גיחה לארה”ב שם עבדתי במפעל ליצור מזרונים (בהמשך תבינו איך הדברים מתחברים בסוף).

סיפור האהבה שלי עם מסחר אלקטרוני החל ברכישת מוצר לאופנוע שלי בe-bay ומשם העניינים התפתחו לכיוונים שלא חלמתי עליהם. נרשמתי לקורסים און ליין ושם למדתי את רזי המסחר האלקטרוני. בגלל שאני אוהב להתנסות בדברים חדשים שמאתגרים ומעניינים אותי, פתחתי חנות למכירת פריטים יד שנייה  ב e-bay, etsy  ו- amazon. ראיתי שאני ממש נהנה מזה והחלטתי לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה והתחלתי לייבא צעצועים מסין, שאוחסנו באמזון וסחרתי בזירות האחרות, בשיטת ה -Drop Shipping.

רוצים לדעת עוד פרטים?

הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם

מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent

אז למה הייתי צריך להירשם לקורס PPC? הבנתי שעדין חסר לי הידע המקצועי כדי להשתלב בתעשיית הדיגיטל והיה חשוב לי לרכוש כלים וללמוד איך להביא טראפיק לזירות המסחר האלקטרוני. חיפשתי ומצאתי מודעה על קורס קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק (PPC) של Digitalent. התקשרתי וקבעתי פגישה עם מאשה, מנהלת ביה”ס, שהציגה בפני את תכנית הקורס וצוות המרצים ובאותו יום החלטתי להירשם.

 

במהלך הקורס עבדתי בחברת יהלומים שם כבר התחלתי ליישם הלכה למעשה את מה שלמדנו בקורס והתוצאות היו מדהימות! לצערי החברה נקלעה למשבר ונאלצתי לעזוב. מיד אחרי שסיימתי את הקורס מצאתי עבודה כמנהל דיגיטל של חברת “סימונס” ( המזרונים עם הזוג דובים שישנים ולא מפריעים אחד לשני). שם אני מיישם את מה שלמדתי בקורס ומשתמש בכלים היעילים והתוצאות מדברות בעד עצמן. במקביל לעבודתי כשכיר, מצאתי את עצמי פותח עסק בתחום המסחר האלקטרוני, בעקבות דרישות שעלו מהשטח. בעסק שלי פיתחתי שיטה בה אני עובד באמצעות רב – ערוציות:  שיטה שמאפשרת לי לתת שירות לעסקים באמצעות איחוד כל זירות המסחר, כך שהמלאי שלהם נמצא תחת ממשק אחד. זאת לא שיטת עבודה שאני המצאתי, אלא שכללתי שיטה שהייתה קיימת בשוק והפכתי אותה ליותר ידידותית למשתמש.

הכלים שרכשתי בקורס, עזרו לי לפתח ולקדם את הקריירה שלי. אני חושב שהקורס הוא הכרחי לכל מי שרוצה להשתלב בתעשיית הדיגיטל.”

 

שינוי גודל גופנים