קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

אתגר שפיבק | Web Results

מנכ”ל ובעלים, כותב הספר “שיווק (בעידן) דיגיטלי” ומרצה בבית הספר בנושא פרסום במערכות המלצות והפצת התוכן Outbrain ו- Taboola

אתגר שפיבק הינו מומחה לייעוץ שיווקי בתחום האינטרנט והמדיה החברתית, מנהל פרסום ב-Google, Facebook ויזם בתחום השיווק האינטרנטי. לאתגר, שהיה אחד מחלוצי השיווק בעולם המדיה החברתית בארץ, ניסיון וידע עצומים בתחום, בזכות עבודתו רבת השנים עם החברות המובילות במשק הישראלי, הן כעצמאי והן כשכיר.

מאז שנת 2002 הספיק אתגר להוביל את תחום האינטראקטיב והשיווק באינטרנט בחברות כמו: “תפוז אנשים”, “זרמון גולדמן” ובחברת האינטראקטיב המובילה D-Say Interactive.

כיום משמש אתגר שפיבק כיועץ לחברות שונות בתחום השיווק באינטרנט ובמדיה החברתית, מרצה בתחומי המדיה החברתית והשיווק באינטרנט  (הקריה האקדמית אונו, המרכז הבינתחומי, המסלול האקדמי המכללה למינהל) וכן בפורומים מקצועיים שונים.

כדי שתוכלו להכיר את המרצה באופן קצת יותר אישי, הצגנו בפניו שאלות. הנה התשובות

מה התכונה הכי חשובה בעובד בעיניך? “פתיחות ספקנית”. לבדוק כל דבר בראש פתוח אבל להטיל ספק בכל דבר שהוא שומע ולבחון את ההתאמה שלו לצרכים העסקיים.

 

מה הדבר האהוב עליך ביותר בעיסוק שלך? הכל. אני עובד עם לקוחות שאני אוהב. כל שבוע יש לי משהו חדש לשחק איתו. אף פעם לא משעמם בתחום הזה.

 

ולסיום, יש לך טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל? להבין שמה שתעשו הוא חלק מתמהיל ואתם חייבים להבין איך אתם משתלבים בו. העסק שינצח לא יהיה זה עם ה PPC  הכי טוב, לא זה עם האסטרטגיה הכי נכונה, לא זה עם המחיר הכי זול ולא זה עם היח”צ הכי טוב. מי שידע “לנצח” בתחום זה יהיה העסק שידע לשלב בצורה חכמה ונכונה את כל הכלים שלו ביחד. תזכרו שאת הלקוח לא מעניין מי עושה פרסום, מי PPC, מי יח”צ ומי אסטרטגיה. הלקוח רואה מותג אחד ועסק אחד.

 

מה היה החלום שלך כילד, ומה בסוף מצאת את עצמך עושה? כל הזמן רציתי להמציא דברים. איך לחדש. איך לתקוף את הדברים מזוויות שונות. בסוף מצאתי את עצמי עוסק בתחום השיווק הדיגיטלי וכל הזמן בוחן כיוונים לעשות בדיוק את מה שחלמתי.

 

איך הגעת לתחום שבו אתה עוסק כיום? במקרה לגמרי. הייתי תוכניתן בצבא ולמדתי לפני הנדסת תוכנה. לאבי היה אתר אינטרנט ועסקתי במכירות ופיתוח עסקי “רק לחודש” כדי להחליף עובד. הייתי שם שנתיים והמשכתי בתחום. בסוף העדפתי לעבוד עם אנשים על פני לעבוד עם קוד.

 

מה היו הקשיים שבהם נתקלת במהלך הדרך? הרבה עבודה סיזיפית. הרבה “לא”-ים. הרבה תגובות של “אתה צודק אבל תן לי ללכת עם מה שאני כבר מכיר”.

 

מה אתה אוהב לעשות מעבר לשעות העבודה? למצוא את הציטוטים המצחיקים ביותר של הילד וליהנות מהם.

 

רוצים לדעת עוד פרטים?

הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם

מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent

קורסים שבהם מלמד

שינוי גודל גופנים