קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC
דן קאשני | McCann TLV
מנהל קריאטיב, מרצה בבית הספר בנושא כלים טכנולגיים מתקדמים בניהול שיווק במדיה חברתית.       בוגר שנקר (תקשורת חזותית), התחיל את דרכו במקביל ללימודיו כאשר התחיל לעצב אתרים, פליירים ולערוך וידאו. בשנה האחרונה ללימודיו התחיל לעבוד כפלשיסט במשרד פרסום (שלמור אבנון עמיחי Y&R) בו התקדם לתפקיד הארט-דיירקטור ולאחר כמה שנים ניהל את מחלקת הדיגיטל. התפקיד הבא היה סמנכ”ל הדיגיטל של חב’ פרסום אחרת (ברוקנר יער לוי) וכיום מנהל קריאיטיב דיגיטל בחב’ הפרסום הגדולה בישראל – מקאן ת”א.
כדי שתוכלו להכיר את המרצה באופן קצת יותר אישי, הצגנו בפניו שאלות. הנה התשובות
מה אתה אוהב לעשות מעבר לשעות העבודה? יש לי כמה בלוגים שאני מתחזק אבל החביב עלי מבינהם הוא: http://www.amazingplacesonearth.com
מה התכונה הכי חשובה בעיניך בעובד?  ראש פתוח ורצון ללמוד, להבין שגם אם דברים לא בדיוק בתחום אחריותו הוא יכול ללמוד לעשות אותם ובעיקר להעשיר את עצמו בכל תחום.
מה הדבר האהוב עליך ביותר בעיסוק שלך?  כשקמפיין עולה לאוויר ויש פידבקים חיובים מאנשים שלא יודעים שזה שלך.
ולסיום, יש לך טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל? קודם כל – תעשו! צרו! פתחו בלוג, תכתבו בויקיפדיה, תלמדו פוטושופ, תלת מימד, HTML, כל דבר! תראו מה מהדברים שתעשו יעניין אתכם ואל תפסיקו לנסות.
מה היה החלום שלך כילד ומה בסוף מצאת את עצמך עושה? כילד רציתי להיות טייס וביולוג ימי וארכיאולוג ושחקן וצייר וראש ממשלה וכל מני דברים. בסופו של דבר הצומת המקצועי המרכזי היה כשהשתחררתי מצה”ל והתלבטתי בין בית ספר למשחק או תקשורת חזותית, תקש”ח ניצח והיות ותמיד הייתי מאוהב באינטרנט הדברים קרו מעצמם.
 מה הייתה העבודה הראשונה שלך?  מסדר פחיות של אוכל לכלבים במחסן של מזון לכלבים. 10 ש”ח לשעה הייתי בן 14-13 היה כיף האמת.
באילו קשיים נתקלת במהלך הדרך? העבודה במשרדי פרסום היא קשה מאוד, בשעות לא הגיוניות ולפחות בהתחלה בשכר זעום, היה לי מזל שאישתי זרמה עם זה אחרת לא הייתי איפה שאני היום.
איך הגעת לתחום בו את עוסקת כיום? בשנקר בחרתי במסלול שנקרא “אינטראקטיב” שנתן לי המון כלים להבין את עולם הדיגיטל, גם קריאטיבים גם תכ’לסים כמו HTML וSEO ואחרים, תמיד אהבתי את האינטרנט ולכן תמיד חקרתי בו אתרים שונים כמו ויקיפדיה ופלטפורמות שונות כמו וורדפרס וכיוב.
רוצים לדעת עוד פרטים?
הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם
מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent
שינוי גודל גופנים