קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

רביב טל | VIGO

מנכ”ל, מרצה בבית הספר בנושא ניטור גולשים במדיה חברתית

בשש השנים האחרונות (2008-2014) ניהל את מחלקת המחקר בקבוצת יפעת ועסק בניתוח החשיפה התקשורתית של מאות גופים וביניהם שרים ומשרדי ממשלה, תאגידים ואנשי עסקים, ארגונים, עמותות ועוד.
בשנה האחרונה מנהל את VIGO, שאותה הפך לחברת מחקר במדיה החברתית.בVIGO מנטרים מדי יום מאות אלפי שיחות ברשת ומנסים לבחון אותן כדי להצביע על מגמות, טרנדים ואיומים שמתחילים במדיה החברתית.

כדי שתוכלו להכיר את המרצה באופן קצת יותר אישי, הצגנו בפניו שאלות. הנה התשובות

מה אתה אוהב לעשות מעבר לשעות העבודה? אני חובב מושבע של אוכל – גם בצד המבשל וגם בצד הטועם, אני מוכן לטעום, לאכול ולהכין הכל. כדי לאזן את כמויות האוכל (שבד”כ גם מגיע עם אלכוהול) אני משחק סקווש, רץ והולך המון.

מה התכונה הכי חשובה בעיניך בעובד? מוטיבציה. כשיש מוטיבציה אפשר ללמוד הכל, לעשות הכל ולהיות טובים בהכל. אבל צריך תשוקה אמיתית לתחום, למקום, לאנשים.

מה הדבר האהוב עליך ביותר בעיסוק שלך? להעביר את הידע הזה הלאה. אני מכור להרצאות, לכתיבת מאמרים, לפגישות, לראיונות. זה מה שממשיך לרגש אותי כל פעם מחדש, זה מה שיוצר אצלי את המוטיבציה לחקור וללמוד ולהעמיק.

ולסיום, יש לך טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל? אל תעשו דברים כי הם נשמעים טוב, תעשו דברים כי הם מרגישים טוב. זה נכון לכל תחום בחיים, אבל בעיקר לתחומים “זוהרים”.

מה היה החלום שלך כילד ומה בסוף מצאת את עצמך עושה? כילד רציתי להיות או נהג אוטו זבל או מאלף אריות בקרקס.כשהתבגרתי בחרתי בתחום התקשורת אבל לקח לי שנים להגיע לתחום מחקרי התקשורת שמשלב בין האהבה שלי לתחום להבנה שלי במספרים.

 מה הייתה העבודה הראשונה שלך? בגיל 15 עבדתי בעיריית ת”א כנער סידורים ושליחויות. מיינתי כ”כ הרבה ארונות ותיקיות שיש לי טראומה מסדר עד עכשיו.

באילו קשיים נתקלת במהלך הדרך? בתחילת דרכי המקצועית התמודדתי עם פחד קהל (והיום החלק האהוב עלי הוא ההרצאות), עם לקוחות לא מרוצים וצועקים, עם טיפשות וחוסר קבלת משהו אחר. לאט לאט משתכנעים ומתפתחים.
בדרך אין קשיים, רק אתגרים.

איך הגעת לתחום בו את עוסקת כיום? אחרי התואר התחלתי לעבוד בקבוצת יפעת כעבודה זמנית, כדי להכיר את ענף התקשורת ולהחליט על התפקיד הבא. בקרוב אני חוגג תשע שנים בקבוצה.

רוצים לדעת עוד פרטים?
הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם
מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent
שינוי גודל גופנים