קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

שי ברונשטיין-רגב | Maple

מומחית מכירות ושיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות ופיתוח עסקי, מרצה בבית הספר בנושא יצירת עמודי נחיתה ממירים  

שי, שצמחה מעולם השיווק והמכירות, עיצבה והקימה את חטיבות הלקוחות בחברת Maple, באמצעות הובלה ויצירת קשרים מסחריים ושיתופי פעולה עם משרדים ומפרסמים בארץ. כמו כן, ביססה את תשתית ההתרחבות לפעילות בינלאומית וניהול קשרי יחסי הציבור של החברה. כיום, היא עצמאית בתחומה ומומחית שיווק ומכירות מבוסס תוצאות ופיתוח עסקי. שי הינה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ושיווק, המרכז הבינתחומי הרצליה.

כדי שתוכלו להכיר את המרצה באופן קצת יותר אישי, הצגנו בפניו שאלות. הנה התשובות

מה את אוהבת לעשות מעבר לשעות העבודה?  אני משוגעת על הים, שזה כנראה חסך ילדות מהיותי ירושלמית.

 

מה התכונה הכי חשובה בעובד בעיניך? מקצועיות, חתירה למצוינות ויכולת תחקור והסקת מסקנות.

 

מה הדבר האהוב עליך ביותר בעיסוק שלך? הדינאמיות. היכולת להמציא עצמך מחדש וכל הזמן להיות שוב רלוונטי בתעשייה.

 

ולסיום, יש לך טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל? הדיגיטל הוא ההווה – הוא כבר לא העתיד. תתמקצעו, תהיו רעבים, תחשבו כל הזמן איך אתם מחדשים בתוך הקופסא – כי אפשר.

 

מה היה החלום שלך כילדה, ומה בסוף מצאת את עצמך עושה? חלמתי להיות וטרינרית, אך במהלך שירותי הצבאי (6 שנים כקצינת מבצעים בחיל האוויר) גיליתי את הכוח של הנעת אנשים, העברת רעיונות, גיבוש מסר והעברתו דרך מדיומים שונים כדי לשכנע אנשים לקבל החלטות, והבנתי שעולם השיווק קורץ לי. השאר היסטוריה.

 

איך הגעת לתחום שבו את עוסקת כיום? חבר מילואימניק חיבר אותי עם המייסדים של מה שלימים נקרא “Maple”, אחרי שכבר היה לי ברור שברגע שאני משתחררת מהצבא אני רוצה להתחיל לעבוד בשיווק, ובאינטרנט-דיגיטל. ידעתי שזה העתיד, ולא היה משנה לי מה אעשה בהתחלה, העיקר להיכנס לתחום – ומשם לפרוח.

 

מה היו הקשיים שבהם נתקלת במהלך הדרך? בעולם הדיגיטל בכלל, ובתעשיית הפרסום בפרט, האתגר העיקרי הוא הצורך ללמוד כל הזמן. לא לכבות שריפות או להדביק קצב עם מגמות, אלא להוביל מגמות, לזהות חדשנות ולהיות אלו שמציעים אותן למפרסמים או שמוציאים אותם לפועל. בתחומים האלו אסור להיות MORE OF THE SAME, ואסור לעשות דברים שהם GOOD ENOUGH – חברות כאלה פשוט לא שורדות.

 

רוצים לדעת עוד פרטים?
הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם
מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent
שינוי גודל גופנים