לומדים דיגיטל בבית הספר המוביל בתחום,
ונהנים מסבסוד של פיקדון חיילים משוחררים ושוברי משרד העבודה

לומדים דיגיטל בבית הספר המוביל בתחום, ונהנים מסבסוד פיקדון חיילים משוחררים ושוברי משרד העבודה

מאז 2015 מובילה דיגיטלנט את תעשיית ההכשרות בתחומי השיווק הדיגיטלי, ומאפשרת לעוסקים בתחום ולמי שרוצה להיכנס אליו, ללמוד ולהתנסות במיומנויות הנדרשות בשוק, לקבל כלים משמעותיים, להתחבר למובילי התעשייה ולשמור על המקצועיות לאורך כל מסע הקריירה. הצטרפו להכשרות הקרובות ולאלפי בוגרי דיגיטלנט המובילים את תעשיית הדיגיטל.

חיילים משוחררים? ממשו זכאותכם לשימוש בפיקדון לחיילים משוחררים, ועשו את הצעד לבניית קריירה מקצועית ולחיבור לחברות המובילות בענף באמצעות מרכז הקריירה.

חושבים על פיתוח קריירה או הסבה מקצועית? באמצעות שוברים של משרד העבודה תוכלו לקבל סבסוד מלא להכשרה מקצועית, ללמוד את הנושאים החדשניים והנדרשים ביותר בתחומי השיווק הדיגיטלי ולהתקדם באמצעות מרכז הקריירה.

*שם מוסד הלימודים באתר משרד העבודה – יורשייר נט בע”מ

קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

16:30-21:30 | 18 מפגשים | 142 שעות | בקמפוס ליד קניון איילון או בכיתת LIVE

קורס מעשי בקידום אתרים ממומן (PPC/SEM) וניהול קמפיינים בדיגיטל בפלטפורמות: Google Adwords, Facebook Ads, Outbrain, Taboola, Youtube, כולל הגשה לבחינת ההסמכה של Google AdWords ולמידה של מערכת ה- Google Analytics. פותח בשיתוף עם החברות המעסיקות המובילות בישראל ועומד בדרישותיהם.
קורס ניהול תוכן בערוצים הדיגיטליים ובמדיה החברתית

16:30-21:30 | 14 מפגשים | 108 שעות | בקמפוס ליד קניון איילון או בכיתת LIVE

קורס מעשי להכשרת מנהלי תוכן בערוצים הדיגיטליים: הכולל בניית אסטרטגיית תוכן למותג, סטוריטלינג, יצירת תוכן מותגי, שיווק במדיות החברתיות: Facebook, Instagram, Linkedin, ניהול תוכן באתר, הקמה וניהול קהילות במדיה חברתית, שיווק באמצעות משפיענים, Email Marketing, מערכות Outbrain, Taboola, Playbuzz, ומדידת תוכן במערכת Google Analytics.
שינוי גודל גופנים