קריירה בדיגיטל | 5 כישורים שמעסיקים יחפשו אצלכם

על ידי | קריירה

הביקוש למשרות בתחום השיווק הדיגיטלי ממשיך לגדול במהירות שיא, והחיפוש אחר טאלנטים איכותיים עדיין מעסיק לא מעט מגייסים בעולמות הדיגיטל.
אז איך תוכלו לבדל את עצמכם בין כל המועמדים? על מה מעסיקים הכי מסתכלים? גייסנו את מרכז הקריירה של בית הספר כדי לענות על השאלה – אילו 5 תכונות וכישורים מעסיקים יחפשו הכי הרבה בעובדים חדשים למחלקת הדיגיטל?

1. הדרייב להישאר מעודכן ורעב לחדשנות טכנולוגית– מעסיקים יתלהבו ממועמד שרעב ללמוד דברים חדשים, ושמקפיד להישאר מעודכן בעולמות השיווק הדיגיטלי כל הזמן, מתוך הבנה שהעולם מתקדם באופן מהיר. למשל מעקב אחר מובילי דיעה בתחום, קריאת מאמרים, הצטרפות לקבוצות רלוונטיות ברשתות החברתיות- הכל כחלק משגרה יומיומית שהכרחית כדי להישאר רלוונטיים בתעשייה.


2. שילוב בין אנליטיות ליצירתיות
– בעולם הדיגיטל קיימים תפקידים הדורשים יכולות אנליטיות מחד, וגם קריאטיביות מאידך. אין ספק שהמתכון המנצח הוא השילוב בין השניים. לדוגמא, ניתן לציין בקורות חיים שיש לכם תואר הומני (תקשורת, קולנוע, היסטוריה…) אבל מן הצד השני יש לכם יכולת טובה בהסקת מסקנות ממספרים. או להפך, תואר אנליטי (כלכלה, מנהל עסקים..) אבל יכולות כתיבה ויצירתיות גבוהות.

3. גמישות מחשבתית– עולם הדיגיטל משתנה במהירות שיא, ולכן אחת התכונות החשובות היא גמישות מחשבתית. דברים שלא עבדו אתמול יתכן ויעבדו מחר, טרנדים שחלפו יכולים לחזור שוב וכן הלאה. חשוב מאוד לשים את הקיבעון בצד, להיות עם ראש פתוח, לנסות דברים וכלים חדשים, ולא לצעוד במקום.

4. ידע בניהול צוות או ספק דיגיטל ברמה מעמיקה – כדי למקסם את ביצועי השיווק בדיגיטל העבודה מול הספקים צריכה להיות מקצועית. חייבים להיות בעלי ידע בכל הביטס והבייטס ברמת הידע הכי קרובה שאפשר לזו של הספק או צוות הדיגיטל מתחתיכם, כדי לבקר את העבודה שלהם בצורה האחראית והמקצועית ביותר, וכדי להוביל את הדיגיטל בחברה-ולא להיות מובלים על ידם או על ידי אחרים.


5. יציבות תעסוקתית שמעידה על רצינות, עקביות וקשר לטווח ארוך
. כבר ברפרוף ראשוני בקורות החיים שלכם, המעסיקים ידעו להבחין האם קיימת אצלכם יציבות תעסוקתית. כלומר האם אתם מתחילים מקום עבודה ונשארים בו? או שאתם נוטים לברוח ולזגזג בין מקומות עבודה? יציבות תעסוקתית טובה נחשבת למינימום שנה-שנתיים בכל מקום עבודה.

אז עכשיו כשאתם יודעים מהם הדברים החשובים ביותר לקריירה בתחום הדיגיטל והשיווק, אנחנו מזמינים אתכם לעדכן את קורות החיים, לעקוב אחר מובילי דיעה בתחום, ולהמשיך להצעיד את הקריירה שלכם קדימה.

מתלבטים ויש לכם שאלות לגבי הקריירה? מוזמנים ליצור איתנו קשר: 073-7877125, career@digitalent.co.il
או מוזמנים לשאול שאלות בתגובות ונשמח לסייע.


רוצים לקבל את התכנים שלנו ישירות למייל? הצטרפו לניוזלטר שלנו>>

לעמוד הפייסבוק שלנו >>

לאינסטגרם שלנו – הצצה לקהילת הדיגיטל הגדולה בישראל >>

לקהילת The Ivy-League of Digital >>

ללינקדין שלנו >>

לערוץ המשרות האנונימי בטלגרם >>

שינוי גודל גופנים