תנופת החידושים של Google ממשיכה

תנופת החידושים של גוגל לאחר אירוע Google Marketing Live  שהתקיים במאי האחרון ממשיכה וגוגל הכריזו במהלך החודשיים האחרונים על מגוון חידושים מעניינים מאד: עוד מודעות חדשות, שינויים בהגדרות קמפיינים, מודעות לידים ביוטיוב ועוד.

מודעות בתלת מימד – Swirl
למעלה משנה מאז שפייסבוק שילבו מודעות תלת מימד גם גוגל משלבת את הטכנולוגיה במודעה חדשה שנקראת Swirl, על שם קומפוננטת Swirl בה משתמשים ב Google Web Design. המודעה תשולב במיקומי GDN (באנרים ברשת המדיה) ועריכה של הקבצים מתאפשרת באמצעות אדיטור חדש שהושק בשם Poly (https://poly.google.com). ע”פ גוגל המודעות יתחילו להתגלגל לחשבונות הפרסום במהלך חודשי הקיץ. מודעות ה- D3 מאפשרות למפרסמים לייצר מודעות בעלות מעורבות גבוהה יותר ולייצר מודעות שיחשפו מידע בצורה מדורגת.

הגדרות ברמת הקמפיינים
מאז השקת מערכת הפרסום של Google Ads ההמרות הוגדרו ברמת החשבון, המשמעות היא כי כל ההמרות שנוצרו בחשבון הוחלו באופן אוטומטי על כל הקמפיינים הקיימים בחשבון הפרסום. השינוי שהגיע החודש לחשבונות הפרסום מאפשר למפרסמים להגדיר לכל קמפיין את ההמרות הרלוונטיות אליו כך שנוכל לדייק בצורה משמעותית את כל המרה לקמפיין הספציפי הרלוונטי לה.

מפרסמים שעושים שימוש במגוון מוצרים יוכלו ליצור קוד המרה שונה לכל השלמה של יעד עסקי ולהתאים את ההמרה הרלוונטית עבור כל קמפיין שהם מריצים.

שילוב תמונות צרכנים וביקורות במודעות קמפיין Shopping
עד היום מודעות בקמפיינים של קניות התמקדו במוצר והצגתו לגולש, אחד החידושים (שכבר פעיל במשך תקופה כניסיון) יאפשר למפרסמים לשלב בתמונות של מודעות הקניות תמונות שגולשים פרסמו הכוללים גם ביקורות גולשים, את התמונות והביקורות ניתן למשוך מאחת ממערכות Social Prof הקיימות בשוק, המערכות הראשונות שנכללות בפיילוט הן: Yotpo, PowerReviews, Bazaarvoice ו Influenster . חשוב לציין כי עדיין אסור למפרסמים לעשות שימוש בתמונות דוגמנים או פרזנטורים, אלא רק שימוש בתמונות גולשים שהעלו במערכות הדירוג.

שתי בטאות חדשות בYoutube
וידאו לייב ביוטיוב שהיה מנת חלקם של רבים בעולמות הגיימינג ושאר עולמות של צעירים מקבל תפנית מעניינת ומאפשר למפרסמים לקדם וידאו שמשודר בלייב. כך מפרסמים שמייצרים תכנים שמועברים בשידור חי יוכלו לייצר חשיפה משמעותית יותר לתוכן אותו הם מייצרים ולקדם את הוידאו בזמן שהוא משודר.

הפרסום מתבצע במיקומי הבאנרים של גוגל במגוון ואתרים ואפליקציות שמאפשרים שילוב של וידאו במיקומי הבאנרים. הפרסום בבאנרים יאפשר לגולשים בלחיצה אחת להרחיב את הבאנר ולצפות בוידאו המשודר או לחלופין לעבור ישירות לוידאו בתוך יוטיוב להמשך צפייה.

חידוש שני שעדיין לא הוכרז באופן רשמי בגוגל אך ניתן היה לראות לאחרונה ניצנים ראשונים שלו הוא פרסום וידאו Instream של יוטיוב המשלב טפסים של לידים. גוגל מחקה את טפסי הלידים של פייסבוק ומנסה לייצר ערך מוסף לפרסום ביוטיוב. טפסי הלידים עדיין נמצאים בבטא ומספר חברות ישראליות כבר קיבלו גישה אליהם, ההערכה היא כי המוצר ייפתח בצורה רחבה יותר במהלך החודשים הקרובים.

רוצה ללמוד עוד על Google?

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הגיבו

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

חמש דרכים להמציא את עצמכם מחדש בשוק העבודה

 במקרה של חוסר ודאות אנחנו נוטים להתנהג בצורה שמרנית – וקשה לנו להתחיל בדרך חדשה. למרות זאת, ניתן לאזן בין הצורך לשרוד לבין הצורך להגשים חלום. אירועים לא צפויים נוטים …

הסעיף האחרון בכל מודעת דרושים הוא זה שמעכב אתכם בקריירה

בטור זה אני רוצה לעסוק בסעיף האחרון בכל מודעת דרושים. סעיף שעל פניו מקבל פחות מקום ומופיע תמיד אחרון, אחרי רשימה מאוד מפורטת של מיומנויות מקצועיות, דרישות וניסיון. אבל, הסעיף …

זהירות קריאייטיב דיגיטלי לפניך

המדיה החברתית ממשיכה לצבור תאוצה ולקבל יותר ויותר תקציבי פרסום. על פי התחזיות של משרדי הפרסום המובילים בישראל, בעוד הדיגיטל יהווה כ-60% מתקציבי הפרסום, התקציבים במדיה המסורתית ילכו ויתמעטו. בהתאם …

מה הקשר בין שיווק דיגיטלי ליחסי ציבור?

הרשתות החברתיות, המהוות חלק בלתי נפרד מהשיווק של מותג, מנוהלות בישראל כמעט לחלוטין על ידי משרדי הפרסום, שניכסו לעצמם את העבודה במדיה החברתית. משרדי הפרסום שהיו אמונים על רכש המדיה, …

נגישות

אנחנו כאן לתת לך את כל הכלים להצליח בתחום!

כמה פרטים ואנחנו איתך.