קורס מנהלי קמפיינים בדיגיטל PPC

אלון מוליאן | Twisted

מייסד ובעלים, מרצה בבית הספר בנושא פרסום דיגיטלי פורץ דרך 

אלון מוליאן החל את דרכו במשרד האינטראקטיב “יורו” (לשעבר “צרפתי שטרנשוס זמיר”) בשנת 2000. בין השנים 2002 ל-2005 ניהל את חטיבת האינטרנט ב”מקאן אריקסון” אותה ייסד ופיתח. ב- 2006 הקים ביחד עם קרן פרידמן, גם היא יוצאת מקאן, את Twisted – משרד פרסום עם נשמה דיגיטלית. באותה שנה הוציא לאור את ספרו “אקסטרמדיום”, בהוצאת ספריית גלובס בו תאר את המהפכה ההוליסטית שעברה על הרשת. הספר הדגים עשרות ניתוחי מקרה של מהלכים שיווקיים ברשת והיה לראשון שהקדיש פרק לזירות השיחה כפלטפורמה שיווקית.

אלון, בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ולימודי תואר שני בתקשורת חדשנית, מרצה בפורומים שונים, בהם המסלול האקדמי במכללה למנהל ואיגוד השיווק. בעשור האחרון כתב עשרות טורים ומאמרי דעה בעיתונות המקצועית.

 

כדי שתוכלו להכיר את המרצה באופן קצת יותר אישי, הצגנו בפניו שאלות. הנה התשובות

מה אתה אוהב לעשות מעבר לשעות העבודה? להיות עם המשפחה שלי, לקרוא ולנוח, לא בהכרח בסדר הזה, ולצפות בסרטי דוקו (זאת השריטה שלי).

מה התכונה הכי חשובה בעובד בעיניך? התכונה החשובה ביותר בעיני היא אחריות. אחריות אישית.

מה הדבר האהוב עליך ביותר בעיסוק שלך? המפגש עם אנשים מעולים וכיפיים, ורעיונות מצוינים.

ולסיום, יש לך טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל? כן, ללמוד כל הזמן ולהכיר את מה שקורה בתחום מקרוב. כי זה תחום שבו חייבים להיות על הגל כל הזמן אחרת מאבדים שיווי משקל ונופלים לים ששורץ דגים אחרים כאלה שלא הספיקו, שלא היו חדים וערים למתרחש.

עוד משהו? להתראות בקרוב!

מה היה החלום שלך כילד, ומה בסוף מצאת את עצמך עושה? חשבתי שאכתוב או שאהיה קשור למוזיקה בצורה מסוימת. אני חושב שבסופו של דבר מצאתי איזון טוב בין האמנות לתמורה הכלכלית.

איך הגעת לתחום שבו אתה עוסק כיום? מיד כשסיימתי את התואר הראשון הצפתי את הפקסים של משרדי הפרסום השונים בקורות החיים שלי. כמה מהם זימנו אותי לראיון ואחד מהם– הפרסומאי רפי צרפתי שהקים באותה העת את משרד האינטראקטיב הראשון בישראל, נתן לי את ההזדמנות.

מה היו הקשיים שבהם נתקלת במהלך הדרך? הקושי הראשון היה כמובן לקבל את ההזדמנות, אבל אחר כך הגיעו קשיי ההסתגלות – לענף, לצורת החשיבה, לשעות העבודה וכדומה. לכל תקופה יש את הקושי שלה, הקושי להאמין בעצמך, הקושי לקבל הכרה, זה משתנה כל הזמן  – כגודל האתגרים כך גם הקשיים והמהמורות.

רוצים לדעת עוד פרטים?

הכניסו את הפרטים כאן בטופס ויועצת תחזור אליכם

מאשר/ת קבלת עדכונים מ Digitalent
שינוי גודל גופנים